Altea B. MET-Art  Antea ErroticaArchives

Altea B. (MET-Art)/ Antea (ErroticaArchives) page 14

121 likes.
Wed, Dec 28 2011 10:55
funky2004
Amsterdam
Posts 90,340
Retired Moderator
Attachment: antea_s58_0025_l.jpg


[quote user="WeVe"]

Wait, is this a Dutch/Belgian set ???

[/quote]

Denk 't niet.  Laatste tijd wordt er vaak een Nederlandse titel gegeven aan sets bij o.a. MET-Art, Femjoy, zoals 'Onschuld',  'Schoonheid', 'Mooi' enz. Maar ik zou best met haar samen onder de douche willen staan.....

reply
Mon, Mar 26 2012 11:10
lexi
Posts 75

She is my favorite Model.

 

A few sets of her:

http://sexyladiesonly.com/tag/altea-b/

reply
Mon, Mar 26 2012 18:41
jimsin
Novi, Mi USA
Posts 2,892
Mon, May 14 2012 0:26
funky2004
Amsterdam
Posts 90,340
Retired Moderator
Thu, Oct 4 2012 11:29
funky2004
Amsterdam
Posts 90,340
Retired Moderator
Wed, Oct 24 2012 6:01
jimsin
Novi, Mi USA
Posts 2,892
Thu, Nov 8 2012 5:28
jimsin
Novi, Mi USA
Posts 2,892
Fri, Nov 16 2012 18:51
jimsin
Novi, Mi USA
Posts 2,892

Another new set tomorrow at MET !!!  She is definately back - YESSS!!!

http://guests.met-art.com/guestCover/46E20FF27EA48234E91FDCC0A7C2FCC7/

reply
Wed, Nov 21 2012 23:29
funky2004
Amsterdam
Posts 90,340
Retired Moderator
Mon, Dec 3 2012 8:08
jimsin
Novi, Mi USA
Posts 2,892
Tue, Jan 1 2013 9:44
funky2004
Amsterdam
Posts 90,340
Retired Moderator
Wed, Jan 2 2013 14:41
funky2004
Amsterdam
Posts 90,340
Retired Moderator
Thu, Jan 17 2013 12:17
jimsin
Novi, Mi USA
Posts 2,892
Fri, Feb 22 2013 7:20
jimsin
Novi, Mi USA
Posts 2,892
Sun, Mar 24 2013 3:35
WeVe
Belgium
Posts 1,636
1 likes.
reply
Sun, Jun 9 2013 22:18
hotrod2001
Posts 644

Sort Posts:


Home | Teens | Celebs | Themes / Fetish | Babes 30+ | Model Archive
Webmasters: trade traffic
(C) notice & 18 U.S.C. Section 2257 Compliance Notice